Aldığınız hizmetten emin olun

Aldığınız hizmetten emin olun

İster çocuklarınız için bir bakıcı, ister temizlik işleri için size yardımcı olan bir çalışan, siz evde yokken işlerini yapabilir. Evinizi ve sevdiklerinizi emanet ettiğiniz yardımcılarınızdan ve aldığınız hizmetten emin olmak için Eviocam kullanabilirsiniz.

Tüm Süreç Kayıtta

Eviocam görüntüyü direk güvenli bulut sunucularda saklar. Kameranın yada SD kartınızın başına birşey gelse bile kayıtlar bulutta güvendedir ve istediğiniz yerden bağlanarak kayıtları izleyebilirsiniz.

Sabotaj Anında Bildirim

Kameranızın internet bağlantısı veya elektriği kesilirse size anında bildirim gelir. Bu durumu evdeki çalışanları arayıp teyit edebilirsiniz. Elektrikler veya İnternet bağlantısı gelince yine Eviocam’in online olduğuna dair bir bildirim alırsınız.

Kesinti Durumunda Kayıt

Kameranızın internet bağlantısı kesilirse, Eviocam üzerindeki SD karta kayıt yapar. İnternet bağlantısı tekrar sağlanınca SD karta kaydedilen görüntüler buluta aktarılarak koruma altına alınır.

Ev Kazaları Kayıtta

Evinizde çalışanların geçirebileceği kazalar veya yaşanabilecek istenmeyen olaylar kayıt altına alınır. Böylece akıllarda soru işareti kalmayacak şekilde deliller elinizde olur.