Gözünüz arkada kalmasın!

Bir dokunuşla işlerin yolunda olduğunu görün.

Güvenlik

Eviocam ile işyerinizin güvenliğini sağlayın. Eviocam ile işyerinizdeki kamera görüntülerini istediğiniz her yerden izleyebilir, kayıtlarınızı bulut üzerinde saklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Çözümlerimiz

Maliyet

Tek bir kamera ile başlayın. İşiniz büyüdükçe yeni bir Eviocam daha takın. Öngörülebilir maliyetler ile sisteminizi istediğiniz kadar büyütün.

Daha fazla bilgi
Çözümlerimiz

Anlık Bildirimler

Kameranız sabotaja uğradığında, bir hareket veya yüksek bir ses algılandığında anında haberdar olun. Bildirimlere tıklayarak o anın videosuna hemen ulaşın.

Daha fazla bilgi
Çözümlerimiz

Verileriniz Güvende

Eviocam, verilerinizi buluta taşırken güçlü şifreleme algoritmaları (TLS) kullanır. Böylece araya sızmaya çalışan kötü niyetli kişiler verilerinize ulaşamazlar.

Daha fazla bilgi
Çözümlerimiz

Rakipsiz Teknik Destek

Eviocam ile herhangi bir sorun yaşarsanız, teknik destek ekibimiz uzaktan müdehale ile sorunu giderir. Eğer durum daha kötü ise yerinde teknik servis hizmetimiz de bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi
Çözümlerimiz

Gelişmiş Analizler

Eviocam ile sıradan kameralar akıllı cihazlara dönüşür. Yüz tanıma, ziyaretçi sayma, ısı haritası oluşturma, plaka tanıma gibi birçok analizi kullanabilir, Eviocam'i bir geçiş kontrol sistemine dönüştürebilirsiniz.

Daha fazla bilgi
Çözümlerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizi hemen arayın yada iletişim formumuzu doldurun. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

İletişim Formu chevron_right